Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Prośba :)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Prośba :)   Sob Maj 31, 2008 8:33 pm

Mam taką prośbę jeśli możecie to napiszcie w tym temacie przemyślenia na temat życia ludzkiego,ludziach.Nie chodzi mi o referaty wystarczy jakieś zdanie z głębszym sensem

VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sob Maj 31, 2008 9:21 pm

hmmm niech zgadne Saga..jakaś praca na studia??:D
hmm mozna powiedzieć zartobliwie że zycie ludzikie jest jak pączek:Dsłodkie i ładne na zewnątrz lecz puste w środku:D
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sob Maj 31, 2008 9:22 pm

Hmmm... trudny temat, bardzo trudny. W zasadzie można to ująć w najprostszych słowach: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mnie najwygodniej siedzi się z punktu widzenia politologa, który miał okazję... w sumie to z konieczności xD.
Ludzie to istoty społeczne, stadne, czujące potrzebę organizowania się i potrzebę istnienia władzy.
Życie jak życie, można sprzedawać innym tanie teksty o jego sensie, bezsensie, celu itd.. Jak wyżej ocenię to z punktu widzenia swojej specjalizacji (robi mi się skrzywienie zawodowe, trudno xD). Dla mnie życie to "gra o sumie zerowej". Korzyść jednej strony zawsze musi się równoważyć stracie strony drugiej.
Nie wiem czy ci się ta odpowiedź do czegoś przyda czy spodoba, filozofem nigdy nie byłem, więc tylko na taką odpowiedź mnie stać :D.

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sob Maj 31, 2008 10:01 pm

Zawsze myślałem Neo ,że pączek ma w środku nadzienie
Domon - to zdanie "gra o sumie zerowej" jest dobre nawet bardzo
A te przemyślenia nie są mi potrzebne na studia tylko do filmu dlatego autorzy , których pomysły znajdą się w filmie zostaną wymienieni w napisach końcowych
Przy okazji jeśli ktoś miałby ochotę zagrać w filmie ( potem sława,pieniądze,dziewczyny ) to też proszę się zgłaszać w filmie
wymagania:
- przynajmniej dobra znajomość angielskiego ale bardzo dobra mowa w tym języku.
- wolny czas w wakacje oraz po nich
- gotowość do wyjazdów

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sob Maj 31, 2008 10:12 pm

ło kurde:Pto naprawdę szykuje sie coś wielkiego:Dszkoda że już mam zaplanowane wakacje;(sława i pięniądze....można bez nich żyć lecz życzę powodzenia Saga i twoim aktorom też:D

a ztym hasłem to chyba coś przekreciłem:Dbo to mówił Homer Simpson:D:D
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sob Maj 31, 2008 11:29 pm

Ja mam niezaplanowane wakacje a co do życia.... Raz z górki raz pod górkę... Byle sie nie załamywać bo każdy upadek przybliża nas do naszego celu
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Nie Cze 01, 2008 12:20 am

Ludzie i człowiek. Trzeba się nad tym zastanowić. Ludzie w stadzie są jak owce, tam gdzie je popchniesz tam pójdą. Czy popychaczem będzie inny człowiek (Prezydent, Dowódca w wojsku), lu czynnik mentalny (wiara, odczucie, chęć przeżycia). Jako jednostka człowiek to skomplikowane stworzenie. Posiada swoje własne nie powtarzalne Glamur i Dyskur. Glamur to ubranie, coś co potrafimy zaobserwować i zauważyć to, poczuć, usłyszeć. Coś co odbieramy zmysłami. Czyli naprzykład Mężczyzna nosi srebny markowy zegarek (skromna osoba), Dobry garnitu w odcieniach szarości (niechcę się rzycać w oczy, jest raczej otwarta warunek:biała koszula;) Dobre perfumy. To jego glamur. Dyskur zaś to jego rozumowanie, jego sposób myślenia, jego indywidualny "język myślenia", na który się składa bagaż doświadczeń, emocje, bodźce z zewnątrz, skupienie i prywatne myślenie, filozofia życiowa, etyka, wiara. Każdy z nas posiad swój prywatny "język myślenia". Każdy z nas doświadczył kiedyś "Niezrozumienia", po prostu nasz "język myślenia", odebrał słowa i gesty inaczej niż "język myślenia" rozmówcy je nadał. To się nazywa gadanie szkota z anglikiem ten sam język, ale ciężko im się dogadać. Ludzie są ciekawi, pełni ie zrozumienia, pełne poznanie dyskuru rozmówcy, powoduje, że potrafisz przewidzieć odpowiedź na już zadane pytanie. Człowiek zarazem złożony jak i prosty.
Jednak zawsze dla człowiek najważniejsze było przeznaczeni, ale każdy z nas boi się tego przeznaczenia, które jest znane.
"Przeznaczeniem, każdego człowieka ból, cierpienie i śmierć"
Ludzie są słabi puki się temu nie przypatrzą i nie pojmą że i tak zginą dziś, jutro lub za miesiąc.
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Nie Cze 01, 2008 2:00 am

Dla mnie życie to Xu ,Jing ,Yi i Yong.Długo by wyjaśniać ,chyba iż zechcecie abym wyjaśnił znaczenie tych słów.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Nie Cze 01, 2008 9:53 am

Neo to nie moi aktorzy bo to nie mój film Czy twój post Loto oznacza ,że jesteś chętny ?

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Nie Cze 01, 2008 12:57 pm

NIE Loto TYLKO LoRo !!! Puki co nie mam planów jeszcze na wakacje no chyba że będę pracował gdzieś w jakimś McDonaldzie Narazie to chętnie pobiore informacje na ten temat Co jak kiedy i gdzie I najważniejsze Jakie kobiety . To ostatnie to oczywiście żart
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Nie Cze 01, 2008 1:09 pm

Zycie. Fajna sprawa. Dobrze że jest, dobrze że są inni ludzie. Dlaczego? Bo zawsze, nawet jak człowiek ma w życiu pod górke, to zawsze gdzieś, tam czasem daleko, czasem bliżej, jest ktoś lub coś co popycha nas do przodu. Jakiś bodziec. Owszem są czasy że długo nie widzimy tego CZEGOś. Ze mamy wszystkiego dosyć, że nic sie nie udaje a świat widzimy tylko w czarnych barwach.. Ale tak już niestety (a może i stety?) jest że życie składa się z chwil dobrych i złych. Bo gdyby bylo tylko dobrze albo tylko źle... to nic by nie było. A tak, żeby być ludźmi szczęsliwymi powinniśmy doceniać to co mamy. Przyjaciół, Rodzinę, Miłość, pracę, dom, talent, pasję.. Każdy z nas ma coś wartościowego, coś co jest naprawde ważne. i Dlatego warto żyć.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Nie Cze 01, 2008 10:23 pm

Bo może jeszcze za długo nie żyję, a może jestem jakimś niepoprawnym idealistą, który jeszcze za bardzo brutalności świata nie zażył... Ale tak to najlepsze według mnie zasady, którymi jakoś staram się kierować to:
-Uśmiechanie się do ludzi.
Jakoś tak dużo łatwiej mi nieraz jest kiedy się do innych uśmiecham, bo to wywołuje podobna reakcję, nawet u zmęczonej pani urzędniczki. Domon pisał - ludzie to istoty społeczne i po mojemu właśnie dzięki uśmiechowi i kolejnej zasadzie można realizować to bycie społeczeństwem.
-Życzliwość i szacunek wobec pracy innych.
No to można w pewien sposób skwitować: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Trzeba dostrzegać w innych to co dobre i umieć to u innych docenić, docenić ich wysiłek jaki wkładają w pracę - w utrzymanie swych rodzin itd.
-Postrzeganie ludzi na zasadzie rozrywka-praca.
Bo teraz jestem w takim okresie po maturach i jest, przyznam dużo zabawy(dlatego tak rzadko jestem na forum między sobotą a niedzielą:D), a pracy już tak intensywnej jak dotąd- coraz mniej. Teraz dopiero wychodzi kto kim jest i jak umie się bawić. I to na prawdę pokazuje jak kto pracował. Ten, kto pracował rzetelnie jest w stanie docenić swój własny wysiłek i samego siebie - i teraz ta osoba nie zna umiaru w zabawie... Ktoś, kto całe życie się bawił... bawi się byle jak...
-Dystans do samego siebie.
Bo trudno wszystko zawsze brać na poważnie. To taka umiejętność przełamania się i zrobienia czegoś, czego normalnie nie jest się w stanie zrobić, bo np. uważa się to za przypał. Wyjście, zatańczenie, pokazanie się z innej strony. Odkrywanie siebie, otwarcie się na swoje wnętrze. Takie radosne heja! Tak.

Zapytacie z czego mi to wynikło. Miałem dobrych nauczycieli, zarówno wśród właśnie nauczycieli jak i przyjaciół. Czerpanie wzorców z ludzi z którymi się jest - to znowu wpisuje się w dostrzeganie w nich tego co najlepsze.
I nie wiem, może zostanę tu spalony na stosie za to co powiem, ale dla mnie bardzo ważnym elementem życia z innymi, z przyjaciółmi jest wspólne picie Nie picie jako picie - bo samo z siebie jest złe i widzę to. Ale picie jako bycie z innymi. Bo to otwiera zupełnie inną przestrzeń. Człowiek staje się drugiemu bratem bardziej niż kiedykolwiek Właśnie dlatego warto czasem...

Wnioski z autopsji i własnych przemyśleń.
Oprócz uśmiechania się:D - bo to jest z książki ''Akwarium'' Suworowa - polecam. Tam jest taka scena, która pięknie mówi o uśmiechaniu się i diadia Misza (handlujący arbuzami) jest autorem właśnie takich słów:
''Trzeba uśmiechać się do ludzi.''

Jak by było potrzeba, albo ktoś by chciał, to mogę jeszcze rozwinąć niektóre myśli.
Mam nadzieję, że sie przydałem:-)
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Nie Cze 01, 2008 11:00 pm

Hmm tutaj mogę się całkiem zgodzić z tobą Vaisterion, bo ja w życiu dużo przeżyłem, a szczególnie przy alkoholu z najlepszymi przyjaciółmi. Lecz powiem, że jednak prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie w czarnych sytuacjach. Bo ja się kieruje życiem w którym mam prawdziwych przyjaciół za których mogę oddać ręce i nogi. Dlatego takich zwykłych kolegów mam mało, bo jednak ta prawdziwa przyjaźń daje mi więcej niż cokolwiek. W życiu nie mam ojca, a brata mam tylko po przez krew, bo jest taki gnojem ze nie będę opowiadał bo szkoda literek ;p Także przyjaźń i Mamusia to dla mnie wiele znaczy, bo dzięki niej żyje taki mam cel w życiu, że poświęciłem go im. Więc ode mnie hasło będzie przyjaźń, bo samotność z kolei jest najgorszą rzeczą na tym świecie. Tak samo jak brak zrozumienia co często powoduje samobójstwa młodych dzieci mowie tu o czasie szkolnym. Także ciężko mieć przepis na życie trzeba wszystkiego nauczyć się na własnej skórze nie dając przede wszystkim i walcząc, bo najłatwiej jest się poddać

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Pon Cze 02, 2008 9:15 pm

No chłopaki muszę wam powiedzieć że całkowicie się zgadzam z wami. Przyjaciele to jest to.. Podobnie rodzina i inne wartości. Zresztą uzupelniamy sie wypowiedziami zauwazylem. Vai, mówisz o usmiechu.. racja. jest też coś takiego że to co sami dajemy innym wraca do nas. moze nie od razu i czesto w innej postaci ale wraca:)
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Pon Cze 02, 2008 9:37 pm

Mówiąc żartobliwie to powiem że życie jest jak papier toaletowy, długie, szare i wszyscy wiedzą do czego.

Tak na poważnie to życie jest krótkie i należy cieszyć się jego każdą chwilą. Każda osoba wokół nas jest ważna, przyjaciele i wrogowie. Ubarwiają oni bowiem nasze życie.
Zgodzić się muszę z Silverem, to czy ktoś jest naszym przyjacielem czy wrogiem okazuje się w trudnych chwilach naszego życia. Dodatkowo wszystkie przeciwności nas hartują i sprawdzają.
Praca, to rzecz niezwykle ważna i tu moje poglądy są takie jak Vaisteriona.

I na koniec. Najważniejsze w życiu to i tak mieć choć jedną bliską osobę która ci pomoże zawsze - sprawdzonego i dobrego przyjaciela lub kochaną kobietę (w wersji dla kobiet to kochanego faceta :))
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Pon Cze 02, 2008 9:48 pm

Sorry LoRo za tamtą pomyłkę ale "r" jest za blisko "t" na klawiaturze.Co do filmu to będą w nim dwie frakcje - ludzie i wampiry.Ogólnie film ma pokazać tą ciemniejszą ,gorszą stronę człowieka.Wampiry mają być tą pozytywną grupą dla przykładu :
1) Będzie scena w której wampir ratuje ludzkie dziecko.Choć ludzie odbiorą to za próbę zabicia.Z drugiej strony ludzie złapią wampirze dziecko i będzie ono przez nich torturowane aż do jego śmierci.
2)Na początku filmu będzie przedstawione jak jeden z ludzkich bohaterów rozstaje się ze swoją dziewczyną ponieważ podczas wypadku straciła wzrok.Dużo później będzie ,że ludzie schwytają wampirzyce i wypalą jej oczy wodą święconą ( ach te tortury).Mimo tego jej chłopak - wampir uratuje ją i jej nie odrzuci.

Ogólnie film nie będzie podawał wszystkiego na tacy.Widz będzie musiał sam łączyć sceny i wyciągać fakty.Wiadomo ,że film będzie kończył się słowami: "Czy jesteśmy warci tego by żyć ?" - wypowiadanymi przez narratorkę ,która będzie człowiekiem i brała udział w tym co się działo.
Tytuł filmu będzie na 98 % brzmiał: " Patrz "

Co do dziewczyn to napewno nie można się zawieść.W mojej skali każda ma 10/10.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany to napisz w tym temacie a szczegóły prześle ci na gg.

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Pon Cze 02, 2008 9:54 pm

niezle niezle:Pnaprawdę ciekawe:D obydwie grupy w innych filmach wprost się nie nawidziły i to normalne że się zabijali i torturowali nawzajem:Pa każdy chociaż najmniejszy dobry uczynek jednej z tych grup będzie odbierany jako zły u drugich.A masz może Saga fotki tych lasek 10/10??:D:D:Dzachęci tutaj aktorów do gry:D
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Wto Cze 03, 2008 6:51 am

Ogólnie zawsze pociągał mnie szklany ekran. Mój angielski już dawno jest na poziomie komunikatywnym a na studiach dodatkowo poszerzyłem goo język techniczny dla elektroników no i egzaminek w grupie C1 napisałem na 4 na drugim semie więc chyba źle nie jest Oczywiście wstępnie jestem chętny Nie ma to jak wstępny casting A fabuła mi sie podoba Tylko że jakoś bardziej odpowiada mi strona wampirów Chyba cieńki ze mnie drań by był
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sro Cze 04, 2008 9:55 am

Ja tu pozamieszczam fotki i potem wyjdę na jakiegoś alfonsa

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sro Cze 04, 2008 12:44 pm

Napisz jeszcze kiedy i gdzie będzie jakiś casting do tego albo cuś
Co prawda załatwiłem sobie robote na wakacje na 90% ale zawsze można sobie wziąść dzień albo dwa wolnego Albo zwolnienie lekarskie przynieść A za alfonsa nikt cie tu nie posądzi my po prostu jesteśmy ciekawi z kim właściwie będziemy mieli grać
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sro Cze 04, 2008 2:59 pm

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła Ale niech wam będzie - wieczorem wrzucę jakieś zdjęcia kilku pań Co do twoich pytań LoRo to przesłałem ci na gg.

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sro Cze 04, 2008 6:40 pm

Tak jak obiecałem foteczki.Daje fotki tylko trzech dziewczyn żeby ewentualni aktorzy mogli też odkryć reszte dziewczyn sami
Od razu mówię ,że numery gg i telefonów do dziewczyn będą udostępniane za odpowiednią opłatą wykluczając dziewczynę na trzeciej fotce

Fotka 1: Laura

( zdjęcie ocenzurowane przeze mnie ze względu na to ,że miała ubrany strój kąpielowy a na forum mamy również bardzo młode osoby )

Fotka 2: Kasia

( lekka cenzura osoby stojącej z lewej strony )
Fotka 3 : Karolina

( fotka ocenzurowana z powodów moich względów osobistych)

Cennik :
Numer gg - 100 zł
Numer tel - 250 zł

Jak wcześniej wspomniałem nie dotyczy trzeciej dziewczyny

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sro Cze 04, 2008 7:51 pm

Wszystkie wypowiedzi już skopiowałem
Z ewentualnymi zgłoszeniami czekam do jutra do godz 20:00.
Potem proszę jakiegoś admina o usunięcie tematu.
Dziękuje wszystkim ,którzy się wypowiedzieli.

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sro Cze 04, 2008 8:38 pm

haha:D to ja biorę do pierwszych dwóch nr telefonu:D:Da masz jakieś foty bez cenzury??:Dtylko na pw poprzesyłaj:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Prośba :)   Sro Cze 04, 2008 9:05 pm

matko.. pokolenie obrazkowe z was panowie:) a dziewczynom urody odmówić nie mozna, to fakt:) co do fabuły, ciekawa:) pozdro dla wszystkich.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Prośba :)   

Powrót do góry Go down

Prośba :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prośby o grafikę im. Basi Litościwej VI