Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

TIME FOR SOME TRAINING!!!!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AutorWiadomość
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 3:46 pm

Szli dobre kilka godzin ,aż wkroczyli do małego acz gęstego lasu.W tym momęcie dzień ustąpił nocy.Przedzierali siędługo przez krzaki i wymijali kolejne drzewa ,a robiło sie co raz ciemniej.Seuru spojrzał w niebo i pochwili sie zatrzymał odwracając się w stronę reszty grupy powiedział:
-Robi się co raz ciemniej i widać co raz mniej ,gdyż robi sie co raz ciemniej więc co robimy?Idziemy dalej czy rozbijamy namioty o ile wzieliście je.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 4:57 pm

Szli przez kilka godzin i z każdą sekundą robiło się ciemniej. Gdy wreszcie się zatrzymali Invis usiadł na kamieniu , który był nieopodal. Wysłuchał do końca tego co miał do powiedzienia Seuru.

-Ja wziąłem tylko śpiwór , a namiot można zastąpić szałasem , który mogę zrobić w 30 minut. Większa liczba szałasów zajmie nam więcej czasu.
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 5:44 pm

Szli długo aż w końcu trafili do gęstego lasu.Shaka pierwszy raz znajduje się w takim miejscu więc odrobinę czuje się dziwnie.Nagle poczuł lekki chłód ogarniający jego średnio umięśnione ciało.Następnie rzucił wzrok na towarzyszy.
-Szałas to dobry pomysł.Ja też mam ze sobą jeden śpiwór choć możemy spać na ziemi ogrzewając się swoim cosmosem lub poprostu ogniskiem.
Także wypadałoby abyśmy ustalili kto ma pierwszy czuwać powiedzmy 2-3 godziny.Nie wiadomo co może się tutaj zdarzyć.
Złodzieje lub jakieś dzikie zwięrzeta.Wypadałoby aby jedna osoba co jakiś czas zmieniła się.Mogę pierwszy wziąść wartę lecz teraz należy pogłuwkować z tym szałasem..
Następnie zwrócił się szybko do Invisa stojącego obok niego.
-Mogę Ci pomóc z tym szałasem o ile chcesz...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 5:53 pm

Siedząc na kamieniu zamyślił się. Po chwili obudził go jednak głos Shaki.

-Ta jasne , że możesz pomóc. Poszukaj szerokich liści. Ja poszukam gałęzi i czegoś do związania naszego domku. - Powiedziawszy to wyjął kompas z plecaka i wszedł do lasu.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 6:19 pm

Presea nie chciała spać w szałasie, wolała otwartą przestrzeń, dlatego wyciagnęła ze swoich rzeczy płaszcz i owinęła się nim ciasno i poszła poszukać miejsca gdzie mogłaby sie połozyć.

Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 7:36 pm

Milo nie przypuszczał ze cel ich podroży był tak daleko. Ta wycieczka bardzo go zmęczyła. Gdy doszli na miejsce odpoczynku, słysząc propozycje Shaki o wartach zgłosił się na ochotnika.
- Shaka pomysł z wartami jest bardzo dobry. Jak pozwolisz ja zajmę warte na cała noc, muszę przemyśleć parę spraw. Wy w tym czasie odpocznijcie.
Po kilku słowach pomógł reszcie przygotować prowizoryczny obóz.
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 8:19 pm

-Dobrze Milo.Nie będe Ci przeszkadzać a tym bardziej nakałaniać aby kto inny został na warcie.-wykonał do niego serdeczny uśmiech.
Następnie także wszedł do lasu aby pozbierać liście tak jak mu kazał Ivins.Ciemne ścieżki oświetlał sobie aurą oraz blaskiem swego cosmosu...
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 8:36 pm

Seuru wy grzebał z plecaka namiot.
-No cóż macie pecha ja sobie smacznie pośpię w namociku.
Zabrał się za rozstawianie namiotu mówiąc:
-Dobże ktoś musi przynieść wodę (xD) ,a ktoś chrust i kamienie.Podzielcie sie w grupy ok.A jak hcecie moge z kimś pójść jak tylko rozłoże namiot.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Rumcii

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Pią Lip 11, 2008 10:49 pm

Presea szukajac gdzie by tu sie połozyć, znalazła suche drzewo, nazbierała więc chrustu i zaniosła w pobliże rozbijajacego namiot Seuru.

Bóg

Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 12:47 am

Szli dosyc długo, robiło się coraz ciemniej, coraz mniej widzial nagle przewodnik postanowił robic oboz, nie chciał isc spac nie był zmeczony;
-Ja mogę trzymac warte, całą noc jak chcecie, ja pójdę pierwszy na warte

Gość

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 9:33 am

Wyszedł z lasu z gałęziami , z których po chwili zbudował konstrukcje szałasu. Związał je długimi liśćmi z drzewa , które bylo dla niego obce. Wszedł ponownie do lasu i przyniósł trochę dużych szerokich liści , które ułożył na szałasie.

-To ja się już położe. Jeśli będę potrzebny obudźcie mnie.
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 12:28 pm

Po przygotowaniu obozu odszedł na kawałek i zwrócił się do Seiyi.
- Ja popilnuje a ty sobie odpocznij.
Po tych słowach usiadł na ziemi opierając się o drzewo kawałek dalej.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 1:46 pm

Popatrzył na Milo ;
-Ja sie nigdzie nie ruszam, to poilnujemy w dwóch

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 6:14 pm

Seuru rozłożył namiot.Boł on dość duży i mógł pomieścićconajmniej 4 osoby.Wziął chrust który przyniosła toważyszka i złożył ognisko.Potem wziął kilka pobliskich kamyków i ułożył je wokó ogniska.Zza pazuchy wygrzebał zapałki ,po czym poszedł do lasu poszukać zeschniętej trawy.

OOC:Dark jeszcze jeden taki głupi komentaż i dostaniesz upomnienie.Pisałem na począdku że to kilkudniowa wyprawa więc na logike namiot będzie potrzebny :/ .Nie mój problem że nie pomyślałeś o tym.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 6:36 pm

Noc była zimniejsza niż tam gdzie mieszkał Invis. Dlatego nie rozsuwał śpiworu. Czekał aż nastanie dzień i będzie mógł kontynuować trening.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 7:10 pm

Wrócił z zeschniętą trawą.Przylucną przy ognisku i położyłprzed sobą kawałek płaskigo drewna na którym położył zeschniętą trawę ,którą podpaliłzapałką.Potem wsuną płonącą trawę pod ognisko czekając aż ogień rozprzestrzeni się i rozejdze po chruście.Gdy to nastało wszedł do namiotu mówiąc:
-Nie chałasujcie z łaski swojej.Dziękuje.-po czym jego głowa znikłą w namiocie.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 8:07 pm

Milo spojrzał na Seiye.
- Wiec dobrze możesz zostać na warcie ze mną. Nie mam nic przeciwko, nawet sie ciesze.
Po kilku słowach skierował sie w stronę lasu, gdy już prawie znikł w zaroślach słychać było jego głos.
- Zaraz wracam muszę coś zrobić.
Szedł cały czas przed siebie chciał zostać przez chwile sam.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 8:11 pm

Więkrzość zmrużył sen.Jednak zapewne nie wszystkich nie wiem nie umiem czytać w ich myślach.Wiec jedni zasnęli a inni nie.Seiya na warcie czatował czujnie oczekując powrotu Millo.

OOC:Ci co nie śpią i Seyia niech cośtam napiszą zanim nowy dzień nadejdzie.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 9:39 pm

Nagle z nieba zaczęły spadać głazy.Pierwszy z nich najwiękrzy.Udeżył w namiot Seuru miażdżąc go.Następne pomniejsze zawaliły szałas.Na konis na glebie wylądowała Zakaptużona postać.W masce

OOC:JAkoże nikt nie pisał to ruszyłem do przodu lekko z przygodą.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Rumcii

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sob Lip 12, 2008 9:51 pm

Słysząc huk Presea poderwała się na nogi, szybko odpięła płaszcz i stanęła w postawie bojowej... rozejrzała się i zobaczyła, że wszyscy są przysypani, a na polanie stoi zakapturzona postać.

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Nie Lip 13, 2008 8:05 am

Gdy szałas zaczął się walić Invis sie ocknął i zdołał się minimalnie przesunać aby nie spadł na niego. Mimo to jakiś kamień trafił go w ramię. Wyczołgał się spod szałasu i zaczął się rozglądać. Po chwili spostrzegł kogoś stojącego na polanie. Nie był to jednak żaden z jego towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Nie Lip 13, 2008 10:08 am

Spojżał na dziewczynę która jako jedyna zorientowała się szybko o co chodzi ,po czym spojżał na chłopaka.Z oczodołów maski było widać puste spojżenie czarnych jak dzura oczu.Nagle powiedział sam do siebie ochrypłym niewyraźnym sykiem:
-Tylko ta dwójka?Nie coś sie tli słabego w okolicy i coś sie tli z pod szałasu-podniósł głowę ciągnąc dalej:
-Wam sie wydaje że we dwójke sobie dacie rade hyhyhyhrrrrr...... .Nie rozśmieszajcie mnie ,czuć smród waszego kolegi ,ale nie będe czekać ,aż łaskawie wyjawi sie z tak banalnego ukrycia.Ciekawe ży ta glizda z szałasu zdołą wypęznąć z pod tego głazu?
Nagle wszyscy usłyszeli szur charakterystyczny dla przesówającej się po ziemi nogi

OOC:Czy ja napisałem polana nie.Jesteś w środku lasu no chyba że śnisz ,ale kontynułujmy zabawę.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Nie Lip 13, 2008 11:30 am

Jakoś nie chciało mu się spać tej nocy.Shaka jest przyzwyczajony do tego aby długie nocy oraz dnie pozostawać w ciągłym ruchu a pozatym...jest ciepło i chłopak tak czy siak by nie usnął.Nagle spostrzegł jak coś zaczyna z niewyobrażalną prędkością lecieć z nieba.Początkowo chciał się temu "czemuś" przypatrzeć lecz gdy było to już blisko nad miejscem gdzie przebywali szybko skoczył jednak fala uderzeniowa odrobine zmiotła go w zarośla.
Jednak to Shaki nie powstrzymało.Bardzo szybko stanął z powrotem na nogi.I odrazu udał się w miejsce gdzie to coś wylądowało.Spostrzegł że Presea oraz Invisa.
-Czy wszystko wporządku??.Co to kurwa było???-powiedział szybko Shaka lekko dysząc...
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Nie Lip 13, 2008 12:17 pm

Osobnik przekręcił głowę w stronę zdezorętowanego chłopaka.Nagle nim wszyscy obecni sie zorientowali pojawił się gwałtownie przed shaką udeżając go przedramieniem prosto w twarz tak szybko iż nie było widać pięści.

(szybki atak 159 obr.)

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Nie Lip 13, 2008 1:05 pm

-''Szybki jest. Nie mamy z nim najmniejszych szans.'' Jednak spróbuję coś z nim zrobić. Zgromadził cosmos w ręcę , wyskoczył i wystrzelił go w jego stronę.

[Atak Cosmo - 3*16 = 48dmg]
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   

Powrót do góry Go down

TIME FOR SOME TRAINING!!!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Bezludna Wyspa - Survival Time.