Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

TIME FOR SOME TRAINING!!!!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Dark Epsilon

Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 1:43 pm

Jakby bez większego zaintersowania przyglądał się temu co wyczyniają jego towarzysze oraz sam przewodnik.
"Troszkę to głupie..."-pomyślał Shaka.
Dopiero jego wzrok przykuł widok dziewczyny która dość mocno oberwała kamieniem.Ponownie swoją delikatną dłonią sięgnał do torby podróżniczej.Ma chłopak w niej praktycznie "wszystko".Po chwili grzebania w niej wyciągnał coś w rodzaju maści oraz pełno bandaży.Następnie zrobił z tego mały opatrunek i i chwilkę się skupił.Wokół niego pojawiła się błękitna chłodna aura.Swój wzrok skupił na tym włąśnie opatrunku żeby go lekko schłodzić.Po kilku sekundach w końcu się udało.
Nie czekając na reakcję innych którzy się podniecali zbijaniem kamieni zamiast pomóc albo chociaż spytać nowej koleżancje czy wszystko wporządku.
-Proszę...przyłóż tym w miejsce gdzie najbardziej boli.
W tym samym momencie wykonał do niej serdeczny uśmiech.Widać że Shaka potrafi być opiekuńczy oraz zaradczy.Następnie podszedł do kamieni gdzie wybrał sobie ten "swój".Ponownie skupił swój już dość duży cosmos.W tym momencie poczuł wielki napływ energii i...z błyskawiczną prędkością uderzył w kamień...(czy mi się udało zostawiam Alch)
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 2:09 pm

Pięść Shaki wbiła się głęboko w głaz.Przez chwilę głaz był cały ,lecz nagle zacza pękać aż rozpadł się na drobniutkie kawałeczki.

Seuru przyjżał się z zadowoleniem na zachowanie Sahki względem koleżanki oraz sukces który odniósł podczas ataku na głaz.Po chwili macną w jego stronę ręką by podszedł do niego.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 2:30 pm

Po chwili gdy kamień rozpadł się na małe kawałeczki Shaka poczuł w sobie ulgę.Energia jaką w sobie miał została na razie spożytkowana w dobry sposób.Następnie przez moment zaczął chłopak rozluźniać nadgarstki oraz rozciągać ramiona.Jednak kątem oka zuważył jak Seuru do niego machnął ręką.
"Ciekawe oco może chodzic..."
Nie śpiesząc się podszedł do przewodnika tej wyprawy.
-Seuru o co chodzi??.-spytaj się z takim tonem jakby obawiał się że coś zrobił nie tak...
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 2:46 pm

-Wykonałeś kawał dobrej roboty.Zauważyłem że potrafisz w pewnym stopniu tworzyc lód i obniżać temperaturę.Mam dla ciebie pewne zadanie.
Podszedł do głazu i zgrabnym ruchem jednej ręki zrobił maleńką wyrwę w głazie.Przyłożył palec do wyrwy ,która momentalnie zamarzła.Po kilku chwilach cały głaz popękał i imblodował pod wpływem zwiękrzającego swoją objętość lodu.
-Spróbuj zamrozić ten głaz obok mnie od wewnątrz a ja w mniędzyczasie zobacze na co stać ostatnigo z naszej ekipy.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 2:57 pm

-Łał...Ty to dopiero potrafisz skupić swój cosmos i tworzyć te "cuda.."
Nie ukyrwał Shaka swojego podziwu do umiejętności prezentowanych przez przewodnika.Jednak szybko powrócił do rzeczywistości.Kiwnął głową Seuru na znak że rozumie co ma zrobić doskonale.Pownownie swój wzrok skupił na głazie a jego aura przybrała błękitny kolor.Wokół niego oraz najbliższego otoczenia w tym momencie zaczął powiewać chłodny wiaterek a jeszcze przed chwilą zielonkawa trawa także zmieniała kolor pod wpływem cosmosu Shaki.Po chwili jednym szybkim ruchem ręki zrobił mały otworek tak jak Seuru.Jednak z całą pewnością nie dysponuje on takim cosmos jak przewódcy więc zamiast jednego palca musiał przyłorzyć całą otwartą dłoń.W tym momencie jego aura zaczęła przybierać jeszcze bardziej na sile.Wygląda to niezwykle efektownie.Wreszcie przyłorzył dłoń do głazu oraz zamknął oczy...gdyż "czasami wzrok może płatać niezłe figle..."...
Powrót do góry Go down
Rumcii

Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 3:11 pm

Presea wzięła opatrunek od Shaki ostrożnie przyłożyła do guza i odeszła z dala od wszystkich, wiedziała ,że dobrze uderzyła w głaz i nie wiedziała czemu została trafiona.
Powrót do góry Go down
UFoo

Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 3:49 pm

Spal spokojnie gdy nagle obudził go przeraźliwy chłód. Szybko zerwał się na nogi i porozglądał po otoczeniu. Na szczęście to Seuru i Shaka ochłodzili powietrze swoja energia kosmiczna. Nagle zobaczył ze Presea stoi zdała od wszystkich trzymając opatrunek przy głowię. Poszedł w jej stronę nie odpowiadając Seiyi, Milo z chęcią by z nim porozmawiał niestety nie słyszał co mówił do niego Pegaz ponieważ spal. Gdy młody rycerz zbliżył się do nowo poznanej dziewczyny powiedział.
- Co się stało ze stoisz tak daleka od wszystkich.
Milo spojrzał na ranę na głowię Presei
- Hmm widzę ze to delikatne otarcie, niedługo się zagoi, podobnie jak u mnie- wskazał na lekki guz który został nabity kamieniem.
Po kilku słowach przysiadł na ziemi i czekał na odpowiedz Presei, miał nadzieje ze lepiej ją pozna.
Powrót do góry Go down
Rumcii

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 4:07 pm

Presea popatrzyła uważnie na Milo i już chciała powiedzieć coś dosadnego, kiedy przypomniała sobie słowa Etru:
" Tylko spokój jest twoją zaletą w tej walce"
Odezwała sie więc spokojnie :
- Nie lubię przegrywać, a tak oceniam to co się stało. A co do draśnięcia to miewałam gorsze rany.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 4:40 pm

Przyszła jego kolej. Podszedł do głazu. Zamknął na krótką chwilę oczy. Skumulował kosmos w dłoniach. Udeżył w sam środek. Podczas udeżenia można było zaobserwować jak kosmos uwalnia się z jego dłoni.

OCC: Jak by się kto pytał mam Potencjał 3 więc odkryłem kosmo na 5 Poziomie
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 5:09 pm

Wyczuł w glosie Presei złość. Widział ze dziewczyna nie lubi przegrywać dlatego odszedł w stronę reszty, nie chciał jej jeszcze bardziej denerwować.
- Idę jak ochłoniesz to zapraszam do nas- powiedział z uśmiechem na twarzy.
Milo przechodząc zobaczył starania ostatniego z rycerzy, miał nadzieje ze mu się uda. Nie chcąc przeszkadzać usiadł pod tym samym drzewem co rycerz pegaza.
- Seiya jesteś już bardzo silnym i doświadczonym rycerzem, dlaczego jeszcze nie posiadasz swojej zbroi?- zapytał z ciekawością Milo.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 5:32 pm

Draśnięcie zamarzło od dotku Sahki.Seuru podszedł do skały irozkroił ją na wpół.Niestety skała nie zamarzła od wewnątrz acz tylko wyrwa.

-No cóż przyjacielu spróbuj jeszcze raz dobże?Jeśli mozesz im lepiej opanujesz swój żywioł tym potężniejsze twe techniki będą.

Głaz popękał od udeżenia Invisa w wyniku czego gwałtownie rozpadł się z wielkim hukiem.
Seuru widział wszystko czego dokonał Invis i był z tego zadowolony.
-Dobże zatem ostatnie ćeiczenie i ruszamy w droge dalej.Zadanie jest takie sam ,lecz-Wskazał palcem tym razem gigantyczne głazy znajdujące się nieopodal.
-Musicie zniszczyć w dowolny sposób te głazy.Oczywiście nie dotyczy to ciebie Shaka ty ćwicz dalej kontrole lodu.

OOC:Tym razem użyje w internetowej kostnicy k3 przez co trafaicie tylko na 3 ^^

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 7:41 pm

-Jasna cholera nie udało się....-cicho do siebie powiedział Shaka.
Nie chciał żeby inni myśleli że w tym momencie się poddaje czy złości.Nie..inni go postrzegają jako "oaze ciszy i spokoju"..a to częściowo jest prawdą.Inni nie znają tej ciemnej strony Shaki która może się ujawnić nawet w najmniej nieodpowiedni momencie..takim jak teraz.
Na jego prawym barku zaczął kształtować się pewien symbol..coś co zawsze zprawiało że Shaka może nie kontrolować nad sobą( http://img71.imageshack.us/img71/2564/frostwyrmza3.jpg).
Jego oczy stawały się powoli błękitne i nie chodzi tylko tutaj o tęczówki.Całe...całe niebieskie.
Aura ponownie zmieniała barwy z błękitnej za złotą i odwrotnie.W pewnym momencie tak to wyglądało jakby się spajały ze sobą.Wkońcu nastąpiła chwilowa cisza.
Shaka jeszcze raz przyłorzył lewą dłoń do kamienia.Połorzył ją w taki sposób jakby cosmosem chciał ją zniszczyć.
-Teraz musi się udać!!!!
NIECH NASTANIE LÓD!!!!!!!!!!!
Po tym słowach światło rozbłysło i początkowo nie wiadomo czy udało się Shace opanować 1 ze swoich żywiołów...
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 7:51 pm

-Po co tak wrzeszczysz?Myślisz ,że matak ntur cie usłyszy czy co?Nieważne zobaczmy czy tym razem odniosłeś sukces.-Podniósł prawą rękę do góry wyprostowójąc ją.Po czym przeciania głaz na pół.Niestety efakt ten sam niestety.

-No cóż mimo że ci się patrzałki zaświeciły co mnie nie zaskoczyło i tak nic ci nie wyszło no cóż zdaża się nawet najleprzym ,jak to mówia do trzech razy sztuka.Jeszcze raz.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 10:44 pm

Spojrzał swoimi błękitnym oczami na Seuru a jego twarz nagle zmieniła swój wyraz na bardziej..mroczny.
-Nię bedziesz mi rozkazywał!!.-powiedział innym..obcym głosem.
Już 2 razy to robiłem!!.Mój żywioł jest świetnie opanowany!!
W tym momencie jego aura jeszcze bardziej zaczęła się poszerzać a znak na plecach zwiększać.Shaka..ten dobry śmieszny pomocny Shaka zdaje się być teraz nieosiągalny.Jak mówił...jego mroczne "ja" właśnie się uaktywniło.
-Mam dość tego pieprzenia o kamieniach!!.
Jak jesteś taki mocny to sam to rób albo najlepiej swoją głowę sobie zamroż i rozkrusz!!.Może dopłynie tam troszkę powietrza do tej pustej łepetyny!!
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 10:47 pm

Nim się zorientował przewodnik już był za nim.Poklepał chłopca po głowie jak dziecko.
-Twoja sprawa.Jeśli jednak okaże się ,że twoje ataki są słabe wiń wyłącznie samego siebie.I nie pokazuj tak tego wrogo nastawoionego kosmosu gdyż jest śmiesznie niski.Możesz odejść ,jednak raczej nikt tęskinić nie będzie.Zanim się Shaka odwrócił Seuru już znajdował się na kamieniu parę metrów dalej obserwując postępy reszty grupy.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 10:54 pm

Popatrzył na grupę dalej męczą się z głazami, najbardziej zadziwiło go że Shaka ma dosyc mocne cosmo, cieszy się że mamy utalentowanego ucznia, ale podszedł Milo i zadał mu pytanie;
-Milo mój przyjacielu, znasz mnie od dawna jak byłem słaby, nie mogę ci odpowiedziec na twoje pytanie, spotkałem się z pewną osobą która miała przerpowadzic test ale nagle podeszedł WM i nagle postac znikła i nic dalej nie wiem może zaniedługo dostane szanse

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 10:57 pm

-HEJ!Dostaliście polecenie mówiłem ,że macie zniszczyć jeszcze tamte głazy słuchajcie bo jak nadejdzie święta wojna ,to taki brak słuchania moze sięzakończyć śmiercią.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Rumcii

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Wto Lip 08, 2008 11:27 pm

Była zła kiedy podchodziła do głazów jej energia płoneła, aby wyładować złość uderzyła oboma rękoma w sasiadujące kamienie i czakała na efekty...
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sro Lip 09, 2008 12:09 am

Gigantyczny głaz pod wpływem siły i mocy Presey popękał i jednoczesnie rozpadł się na drobne kawałeczki.Te kawałeczki zaś popękały w proch.

Seuru zachwycony postępem towżyszki wstał i od rzu z zadowoleniem powiedział:
-I to się nazywa kontentracja!Terz masz wolne do końca dnia ,acha i węź to-Rzucił dziwczynie mały woreczek pod nogi.
-Są tam kanapiki napoje i inne jedzenie jeśli masz ochotę.Teraz czas na resztę.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sro Lip 09, 2008 1:13 am

Wstał gwałtownie, podszedł do głazu, nagle jego dłon zaświeciła lekkim swiatłem, popatrzył na kamien, skoncentrował swój kosmos, nagle lekki wiatr podmuchiwał wszystkim dookoła gwałtownym ruchem wbił swą dłon w głaz...
Po czym wiatr znikł

Gość

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sro Lip 09, 2008 8:04 am

-''Rozwalić te kamienie tak ??'' - pomyślał.

Stanął kilka metrów od głazów i skupił swoje cosmo w prawej dłoni. Po chwili wystrzelił je w stronę głazów.
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sro Lip 09, 2008 10:11 am

Zaskoczyła go odpowiedz Seiyi, mimo to wiedział ze chłopak zdobędzie zbroje od ich pierwszego spotkania Pegaz zmienił się nie do poznania.
Gdy Seuru zawołał ich na kolejny trening wstał od razu. Podszedł do swojego kamyczka i skoncentrował się. Gdy był już gotowy uderzył z całej siły w środek kamienia.
Powrót do góry Go down
Rumcii

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sro Lip 09, 2008 11:02 am

Presea podniosła woreczek i usiadła na kamieniu pod drzewem,nie była głodna ani spragniona, wiec nawet go nie otworzyła. Była jednak wdzięczna Seuru, że ją pochwalił. Widać nauki Etru nie poszły na marne i w przyszłości Presea potrafi nie jedno osiągnąć...
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sro Lip 09, 2008 2:52 pm

Najwidoczniej ta "ciemna" strona Shaki przeliczyła się i to na prawdę mocno co do Seuru.Chłopak mógł go pokonać dosłownie jednym ciosem po tym jak pojawiał się i znikał nie wiadomo jak oraz gdzie.
"Cholera...teraz z nim nie wygram...jest zbyt mocny.."
Po chwili jeszcze raz po raz ostatni skupił swój cosmos.Aura o błękitnym kolorze zaczęła błyszczeć.Powoli przyłorzył ręke do głazy z myślą że teraz się uda.Powinno się udać.Shaka w tym momencie wierzy..głęboce.Jego charakterystyczny znak na barku zaczął znikać pod wpływam narastania cosmosu oraz chłodu aż w końcu zniknał z chwilą połorzenia ręki...
Ponownie cały teren ogarneło przenikliwe zimno...
Shaka czekał...
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   Sro Lip 09, 2008 4:03 pm

Głaz Shaki szypko popękał ,po czym pęknięcia zmarzły.Po rzekrojeniu głazu okzało się że caluteńki zazbarzł kilkucentymetrową grubą warstwą lodu.

-No i sukces jak mówiłęm do 3 razy sztuka.I poco się tak złościć?
Jeszcze troche i rozwaliłbyś go.Dobże odpocznij teraz.Jeśli chcesz oczywiiście.

Głaz nawet nie dgną od ataku Seyi ,zaś on poczuł przeszywający jego rękę ból.Kosmos który skumulował rozproszył się.Nagle z ręki syi zaczęła cieknąć krew (50 obrażeń.Cho dzi mi żeby odzwierdziedlić rane)

-No dobra Seyia ładnie skumulowałeś kosmos.Opatrz rane i spróbuj jeszcze raz.
Pocisk energi kosmicznej Invisa zmiażdżył głaz na drobne kawałeczki pozostawiając tylko malenkie kamyczki.

-O to chdziło!Żeby znaleść własny sposób na zniszczewnie głazu gratulacje Invis!Możesz odpocząć i coś zjeść.
Wyciągną drugi worek i zucił go pod nogi Invisowi.
Głaz zadrżał pod wpływem siły Millo.Nagle zaczą pękać i uległ powolnemu rozpadowi.

Gdy już się rozpadł Seuru wstał i otrzepał bagarznik mówiąc:
-Wyśmienicie Millo możesz teraz wypocząć-Po czym żucił mu worek z jedzeniem pod nogi.Podszedł do Seyi i położył mu rękę na ramieniu mówiąc:
-Teraz zostałyeś tylko ty więc moge zadać ci pytanie.Czy chcesz spróbować raz jeszcze?Czy pasujesz?

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   

Powrót do góry Go down

TIME FOR SOME TRAINING!!!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Bezludna Wyspa - Survival Time.