Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Manifest o jednosci wszystkich Shinobi (prosze nie kasowac)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Manifest o jednosci wszystkich Shinobi (prosze nie kasowac)   Nie Lis 30, 2008 10:17 pm

Witajcie Nie znacie mnie Jestem znany jako Abel Nightroad lub Rabit_6.
Przeglądając 2 dni temu to forum zauważyłem ze fajna tu była atmosfera a mimo to ono nie ma zainteresowania. Parę dni temu znajomy prosił mnie o pomoc w stworzeniu RPG o naruto oraz o wytrenowanie graczy. Co do tej 2 kwestii jestem w stanie wyszkolić każdego na silnego shinobi lecz forum nie tworzy administracja ale użytkownicy. I zrozumiałem przeglądając parę innych for o naruto ze i to nie bedzie miało powera jeżeli nie stworzy się prawdziwej rodziny Naruto. Dlatego jeżeli ktoś ma ochotę zapraszam na forum http://www.naruto-game.pl jest ono dopiero tworzone wiec każdy może coś wprowadzić w nie. Moim celem jest stworzenie 1 Prawdziwego RPG o Naruto. Jeżeli ktoś ma taka ochotę gorąco zapraszam i proszę o rozprzestrzenienie informacji o tym RPG dalej wśród fanów byśmy na 1 forum dali cała smietanke z innych i stworzyli arcydzieło.

Pozdrawiam Abel Nighroad.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Manifest o jednosci wszystkich Shinobi (prosze nie kasowac)   Nie Lis 30, 2008 10:26 pm

hmmm z tego co wiem to reklamowanie innych for na tym forum według regulaminu jest zakazywane...

z takim czyś to najpierw do administracji kolego...
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Manifest o jednosci wszystkich Shinobi (prosze nie kasowac)   Nie Lis 30, 2008 10:38 pm

Abelu, trzeba było się zapytać jakiegoś admina albo chociaż regulaminy czytać czy można reklamować fora.
Czy skasować? Kiedyś na pewno ten temat w kosmos poleci...
Zamykam.. Jak by co, to na Pw do mnie pisać albo innego admina.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Manifest o jednosci wszystkich Shinobi (prosze nie kasowac)   

Powrót do góry Go down

Manifest o jednosci wszystkich Shinobi (prosze nie kasowac)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wykres wszystkich imprez mangowych do Września 2014
» Rozpiska zajęć. Rok szkolny 77/78
» Spis członków wszystkich czystokrwistych rodów
» Życzenia Świąteczne do Wszystkich!!!